Yaskawa İnvertör Sürücüler Teknolojisi

Son 100 yıldır makine üretimi ve endüstriyel otomasyon sistemleri için mekatronik ürünler üreten Yaskawa markası standart ürünleri ile birlikte özel çözümlerini de sunan, üstün kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile tanınmakta olan bir markadır.

Detaylı bir şekilde araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapmaya devam eden Yaskawa, hareket kontrol ve otomasyon teknolojisi sektöründe her zaman öncü markalar arasında yer almıştır. Teknolojik liderliğini madencilik, çelik, kağıt hamuru, kimya, otomotiv paketleme ve yarı iletkenler gibi ayrı sektörlerde de göstermeyi başaran Yaskawa, bu tür sektörlerin de modern bir şekilde gelişmesine katkı sağlamıştır.

Yaskawa güvenilir ürünleri ise son yıllarda daha küçük ve daha kuvvetli bir ünitede karşımıza çıkmaktadır. Kompakt uygulamalardaki hız değişimlerini karşılayan Yaskawa J1000, enerji tasarruflu bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.

Yaskawa J1000 Teknik Özellikleri

J1000 modeli değişik hızlarda çalışabilen ve enerji tasarrufu elde edebileceğiniz bir otomasyon ürünüdür. Çeşitli sayıdaki farklı fonksiyon makinenizi iyileştirerek daha üst düzey performans alabilmenizi sağlar.

Tek ve çalıştır kurulum, aşırı uyarılmada frenleme, kolay parametre programlama, ve swing pwm gibi özelliklere sahip olan J1000 aynı zamanda küçük boyutları ile kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bir üründür.

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alan İleri Otomasyon firmasını Yaskawa ürünlerini satın almak için tercih edebilirsiniz. Kendilerine ulaşmak ve Yaskawa ürünlerini inceleyebilmek için https://www.ileriotomasyon.com/yaskawa/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir