Yaratıcı ve Hızlı Çözüm “Kondisyon Bisikleti”

Artık kadınlar yediklerine dikkat ederek sağlıklı beslenme ile kilolarını veremediklerinden yakınıyorlar. Halbuki kilo problemi olan kişiler sadece beslenmeye dikkat etmeyle bu işin olmayacağını da biliyorlar. Kilo vermek için sağlıklı beslenmeyle paralel olarak egzersiz ve yürüyüşte yapılmalıdır. Zamanı olmayanlar ve egzersiz yapmamın zor olduğunu söyleyenler kondisyon bisikleti sayesinde başarılı sonuçlar elde ediyorlar.

kondisyon bisikleti özellikleri
kondisyon bisikleti özellikleri

 

Sağlıklı bir yaşam için artık evimizden yapacağımız uygulamalar dahi yeterli oluyor. Kondisyon bisikleti, kullanıcılarına hızlı çözümler sunuyor. Bunun için yapmanız gereken belli bir zaman ayırarak bu bisiklet sayesinde kilo vermek…. Kondisyon bisikleti nasıl çalışır? yararları nelerdir? kilo vermede etkisi nasıldır? gibi daha birçok sorunun cevabını yanıtlamaya çalışacağız. Son teknoloji materyaller ile üretilmiş olan bu ürün evinizde bisiklet ile spor yapma imkanını sizlere sunuyor. Paralel iki adet kol ve ayaklıkları ile sizlere dilediğiniz şekilde ister oturarak ister ayakta yapabileceğiniz şekilde imkan sağlıyor. Kusursuz bir şekilde hazırlanan LCD göstergesi ise vücudunuz ve yaptığınız mesafe ile alakalı tüm detayları sizlere sunuyor.

Kondisyon Bisikletinin Kilo Vermedeki Etkisi Nasıldır?

Kondisyon Bisikleti kilo verdirir ama bu verdiğiniz kiloyu tutmak ve formda kalmak istiyorsanız, haftada en az 3 gün ve günde de 45 dakika ile 90 dakika arasında çalışmanız gerekir.Bu sürelerden az çalışırsanız kilo vermeniz zordur. Elbet yediklerinize de dikkat etmenizin göstergesi olarak birkaç kilo verebilirsiniz. Bu durum doğru yolda olduğunuzun işareti değildir. Sadece vücudunuz biraz su kaybı yaşadığı için kilonuzun azaldığını hissedeceksiniz. Bir süre sonra ise verdiğiniz kiloları alacaksınız.

kondisyon bisikleti
kondisyon bisikleti

 

Kondisyon bisikleti ilk başladığında yağ yakımına geçmek için 35-40 dakika kadar bekler. Etkili sonuçlar alabilmek için 60 dakika çalışıp 15 dakika dinlendikten sonra 30 dakika daha çalışmaktır. Bu spor aletini evinizde, ofisinizi bir köşesinde kullanabilirsiniz. Daha sonra kondisyon bisikletinizi kaldırmak isterseniz seçerken portatif özellikte olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Kondisyon Bisikletinin Vücuda Yararları Nelerdir?

Tüm vücudu çalıştırmak için hazırlanmış çok amaçlı bir bisiklettir. Vücudun tüm noktalarını çalıştırır. Kalori yakımında tarafınıza fayda sağlar.En büyük faydası da evden çıkmadan formda kalmanıza yardım etmesidir. Bunun yanında vücut direncinizi ve metabolizmanızı artırır. Ser pedalları ile kuvvet sarf etmenizi sağlayarak kemiklerinizi ve kas yapınızı güçlendirir.

Ter yolu ile kalori yakımında etkilidir. Vücudun tüm noktalarını hareket ettirir. Kalıplaşmış yağların parçalanmasına ve kilo verimine yardım eder. Düzenli çalışıldığında tüm vücut kaslarını devreye geçirerek ideal seviyeye getirir. İyi bir kardiyo egzersiz aletidir. Kondisyon bisikleti ile ne kadar yağ yaktığınızı ve kalp ritminizi ölçebilirsiniz. LCD Panelden kalp ritmi, mesafe, hız ve aksiyon gibi değerlerinizi kendiniz takip edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir