Ter Kokusunu Değiştiren Ürünler

Her insan farklı özelliklere, farklı görünüşe, farklı tene ve kokuya sahip olur. Kimi insan çok çabuk terleyebilirken kimisi ise yoğun bir şekilde çalışsa dahi terleyemez. Ancak her insanın kendisine has özel bir ten kokusu vardır. Terleyince ya da kendiliğinden dola olan bu kokuyu değiştirmenin, daha güzel ve etkili bir hale getirmenin farklı yolları var.

koku
koku

Eğer gün içerisinde sürekli terliyorsanız, teninizin kötü koktuğunu hissediyorsanız öncelikle duş esnasında aromalı duş jellerini kullanın. Birbirinden farklı aromalara sahip olan bu jeller sayesinde tercih edeceğiniz koku teninize sinecek ve gün boyunca bu şekilde kokacaksınız.

Kremler Etkili Çözüm

Cildin kötü kokmasını engelleyen diğer bakım ürünlerinden birisi ise kremler. Farklı besleyici özlere sahip olan kremler aynı zamanda özel kokular ile cildin hoş kokmasını sağlar.

krem
krem

Ter kokusunu önlemek için her ne kadar parfümler tercih edilse de daha hafif olan krem ve duş jeli kokuları samimi ve doğal bir ten kokusunu ortaya çıkarır. Doğal ve güzel kokmak istiyorsanız tercih sizin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir