Sonbaharın Vazgeçilmezi: Kapşonlu Sweatshirt!

Yaza veda ettik ve sonbaharın gelişiyle birlikte ‘Ne giyeceğim?’ telaşı da başladı. Yaz aylarında giydiğimiz hafif ve rahat kıyafetlerin yerini kalın giysiler almaya başladı ki, onlardan biri de kapşonlu sweatshirt oldu. Bugün hemen herkesin gardırobunda en az bir tane kapşonlu sweatshirt bulunuyordur. Sonbaharla birlikte ortaya çıkan bu sweatshirtler hem rahatlıkları hem de spor şıklık yarattıkları için bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Kapşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Kombin oluşturulması en kolay giysilerden biri kapşonlu sweatshirttür. Spor tarzda her kıyafetle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kıyafeti eğer modaya ayak uydurmak istiyorsanız yüksek bel çan eteklerle kombinleyebilirsiniz. Yüksek belli, siyah mini çan eteğin üzerine bordo bir kapşonlu sweatshirt doğru tercih olabilir. Daha salaş bir tarza sahipseniz sweatshirt içerisinden giyeceğiniz beyaz bir body de hoş bir görünüm yaratacaktır.

Sonbaharın Vazgeçilmezi: Kapşonlu Sweatshirt!
Sonbaharın Vazgeçilmezi: Kapşonlu Sweatshirt!

Günlük yaşamanızd kapşonlu sweatshirt giyerken bileğinizi açıkta bırakan dar paçalı bir kot pantolon doğru seçim olacaktır. Sezon trendlerine uygun bir spor ayakkabı ve üzerine alacağınız ince bir montte bu kombini tamamlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir