Samsung’da Galaxy S8 Hazırlığı

Cep telefonu insanların en yaygın kullandığı teknolojidir. Dünya geneline bakıldığında Türkiye’de çok ciddi oranda cep telefonu kullanımı vardır. Birçok marka ve modelde cep telefonun yer aldığı sektörde Samsung markasının önemli serisi Galaxy S serisinin piyasa çıkması beklenen Galaxy S8 hakkında teknoloji sayfalarında birçok bilgi aktarılır. Galaxy S8 hakkında en yaygın bilinen yeniliğin kamera olacağı yönündedir.

samsung
samsung

Galaxy S8 Özelliklerinin Beklentileri

Güney Kore menşeli S8, çift kamera özellikli ve son derece gelişmiş özelliklidir.  Galaxy S8, dijital görsellerdeki ve düşük ışıklı ortamlarda parlaklığı ve netliği zenginleştirmek için kullanıyor.  Şubat 2017’de piyasaya çıkması beklenen Galaxy 8’in olası çift kamera düzenlenmesinin 16 MP’lik ve 8 MP’lik iki sensöre sahip olacağı yönündedir. 2017 yılının ilk çeyreğine damgasını vurması beklenen S8, donanım olarak oldukça iyidir.

samsung galaxy s8
samsung galaxy s8

Piyasa çıkmasıyla satış rekorları kırması beklenen Galaxy S8, S7’ye göre belirli gelişim kaydetmiştir. Şık tasarımının yanında hafif olması da beklenen Galaxy S8 hakkında da birçok asılsız söylentiler ortaya çıkmıştır. Galaxy S8’in çift kamera olma beklentisi birçok teknoloji tutkununun merak ettiği bir durum haline gelmiştir.

2 Replies to “Samsung’da Galaxy S8 Hazırlığı”

  1. Samsungun en iyi telefonu bu olabilir. Telefonumu değiştirmeyi planlıyordum. Biraz ertelemem gerekecek galiba 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir