Sadece 11 Liraya Akıllı Telefon Satın Almak İster Misiniz?

Akıllı telefon artık hayatımızda vazgeçilmezler arasında yer almaya başladı. Birçok kişi kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre farklı markaların farklı modellerini satın almayı tercih ediyorlar. Günden güne büyüyen akıllı telefon sektöründe çok büyük bir devrim gerçekleşti. Dünyanın en ucuz akıllı telefonu olan Freedom 251 Ringing Bells firması tarafından üretiliyor.

freedom 251
freedom 251

Freedom 251 Özellikleri

Cihazın özelliklerine baktığımızda aslında oldukça şaşırtıcı bir durum. Bu kadar uygun fiyata bu özelliklerde telefon satın alabilmek gerçekten bir mucize olsa gerek. Android işletim sistemi bulunan bu telefon 4 inçlik ekrana sahip. Aynı zamanda 1GB RAM ve 8GB dahili depolama alanı barındırıyor. 3.2 megapiksel arka kamerası bulunan telefonda batarya kapasitesi 1450 mAh ve çift sim kart desteği mevcut.

freedom 251 telefon
freedom 251 telefon

Teknoloji dünyasında büyük ilgi gören bu telefon çıktığı andan itibaren büyük talep gördü. Hatta şirketinin web sitesinin çöktüğü bile kötü söyleniyor. Ringing Bells sitenin çökmesi ile beraber 1 günlüğüne satışları durdurduğunu açıkladı. Değeri sadece 3 dolar olan bu telefon dünyanın en ucuz telefonu olarak tarihe geçti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir