Paramparça Dizisinde Önemli Gelişmeler

İnanılmaz bir hayat macerasını anlatan Paramparça dizisi gerçek hayatta da yaşanılabilen bir hikayeyi konu ediniyor. Sürükleyici ve bir o kadarda sıra dışı olan bu dizi ilk olarak doğum anında karışan çocukların buluşması ve devamında yaşanan olayları ele alıyor. Doğum anında İstanbul’un zengin işadamlarından olan Cihan ve Dilara çiftinin kızlarıyla Gülseren’in kızı karışıyor ve devamında çözülemeyen olaylar ardı sırasına devam ediyor.

Yaşanması üzüntülü ve karışık olan olaylar iki aile de zor anlar yaşatıyor. Paramparça dizisinde olaylar gerçekte Gülseren’in kızı olan Cansu’nun trafik kazası sonucu karıştığı ortaya çıkıyor. Böylece gerçek kızlarını aramaya başlayan çift Gülseren’in gerçek kızı olan Hazal’ı bulur.

Paramparça Dizisi
Paramparça Dizisi

Paramparça Dizisinin Konusu

Kavuşmaları her ne kadar zor olsa da ayrılmaları da o derece zor olan iki çiftin aşk hikayesi bu zorlu ve karmaşık olaylar silsilesinde belirir. Dizinin ismi kadar paramparça olan bir aşkın öyküsü… Bambaşka hayatlara sahip olan iki çiftin sonsuza denk birbirlerine bağlanmasına belki de bu trafik kazası bahane oluyor..Pazartesi akşamları Star ekranlarında soluk kesen bu dizi her geçen bölümlerinde daha fazla duygulu anlar yaşatıyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir