Heroes Reborn: Heroes Geri Dönüyor

Yıllar öncesinde henüz yabancı dizi furyası bu kadar yayılmamışken Heroes dizisi kendisine birçok hayran kitlesi edinmiş ve hayranlarını kendine sımsıkı bağlamayı başarmıştı. Fakat yeni dizilerin ortaya çıkmasıyla mı, yoksa sezonlar ilerledikçe olay örgüsündeki bozulmalar mı dizinin sonunu getirdi bilinmez ama Heroes dizisi, hiç beklenmeyen ve tatmin olunmayan bir finalle ekranlara veda etmişti. Ta ki 2015 yılı Heroes Reborn ile dönene kadar…

Heroes Reborn
Heroes Reborn

Heroes Mini Bir Dizi İle Tekrar Ekranlarda Olacak

Heroes
Heroes

Yakın bir zaman öncesinde Heroes Reborn’un pilot bölümü tadında verilen Heroes: Dark Matters bölümü ile Clair Bennet, özel güçleri olduğunu tüm dünyaya açıkladıktan sonraki süreç anlatıldı ve iki başkarakterin o süreçte yaşadıkları el kamerası aracılığıyla aktarıldı. Bu sayede izleyicilere daha gerçekçi olduğu hissi verilse de bazı kesimler, bu bölümü beğenip sabırsızlıkla Herpes Reborn’u beklerken bazıları ise, hiç beğenmedi. Beğenip beğenmemek, ne kadar göreceli bir kavram olsa da Heroes Reborn’un insanlarda merak uyandırdığı kesin. Özellikle eski Heroes’taki birkaç başkarakterin de yeni dizide göründüğü göz önüne alınırsa bu, Heroes hayranları için oldukça heyecan verici bir durum.

Heroes hayranları, her ne kadar olayların ana karakterler üzerinden kaldığı yerden devam etmesini istese de Heroes Reborn, genel konu aynı kalacak şekilde farklı bir olay örgüsü ve karakterler ile izleyici karşısına çıkacak gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir