Online Oyunda Yeni Heyecan Live For Speed

Simülasyon dünyasındaki tahtını başka bir oyuna kaptırmayan Live For Speed, gerçekçiliği ve ayrıntılarıyla rakiplerinin çok çok üzerinde bir oyun. Oyunu zaten önceden deneyimlemiş insanlar için ayrı bir söze ihtiyaç olmasa da oyunu henüz indirip oynamamış oyuncuları sıkı bir eğlence bekliyor olacak.

Live For Speed’in en esprili yanlarından birisi ise oyun modu sitesinden istediğiniz skinleri indirebilmeniz. Bu demek oluyor ki bir çok araba markasını istediğiniz renkte istediğiniz modelde seçebiliyorsunuz. Oyunun bir döneminde Türk oyuncuların oldukça rağbet gösterdiği Tofaş, Türk Şahin gibi skinler de oyunu ilgi çekici yapıyor.

Ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz deneme sürümü için bir çok harita ve araba seçeneği de mevcut. Klavye ve Mouse kontrollerini ise istediğiniz şekilde kontrol edebiliyor gerekli düzenleme ve ayarları kendi istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz. Her bilgisayarda çalışabilecek kadar düşük bir sistem gereksinim ihtiyacı olan Live For Speed yine de grafikleri ve ayrıntıları ile şaşırtmıştır.

Oyun oynayabilmek için bir hesap almanız gerekiyor. Hesap aldıktan sonra oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyun ilk başladığında sizi vitesi boşta bir araba bekliyor. Tabi bu durum opsiyonel olduğu için bazı oyuncular bunu manuel de yapabilirler. Genelde kullanılan şekli ise otomatik olduğu gözlemlenmiştir.

Bu muhteşem simülasyon oyununu indirmek içinse http://www.hizliprogramyukle.com/lfs-live-for-speed-son-surum-turkce-indir/  linkini tıklamanız ve indirmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir