Minecraft Çılgınlığı Sürüyor

Yaşam denen bu yolculukta hepimiz karşımıza çıkan süreçler karşısında minik nefes alma arıyoruz ki tam bu noktada oyunlar imdadımıza yetişiyor. Eskiden kahvelerde oynanan oyunların yerini günümüzde bilgisayar başında oynanan oyunlar alıyor. Nitekim son yılların en gözden oyunlarından olan mine craft oyununu bilgisayarınıza indirip, rahatça kurup, oynayabilirsiniz.

Minecraft bir strateji ve akıl oyunu, birçok farklı versiyonu bulunuyor ve farklı isimlerle adlandırılıyor ve öylesine ilgi çekici bir oyun ki yediden yetmişe herkesimden dünyanın her yerinde oynayan, kadın, erkek, genç, yaşlı kişi bulunuyor.

Sıradışı bir oynanışı olduğu kesin ve hangi minecraft oyununu oynanırsa oynansın temel mantık blokların kırılarak bir üst seviyeye geçilmesi. Üstelik yaratıcılığını geliştirebileceğiniz, kendi dünyanızı kurabileceğiniz bir oyun ve oldukça zevkli.

Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Son dönemlerde her yerde hızla oynanmaya başlayan bu oyunu siz de oynamak isterseniz sonsurum.net sitesinin sonsurum.net sayfasına girip, minecraft indir deyip oyunu bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli. Ondan sonra canınız istediği zaman bu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sonsurum internet sitesi tüm yazılım ve uygulamaların güvenle indirilebildiği, virüs bulaşma olasılığı olmayan güvenli bir internet sitesi. Üstelik farklı işletim sistemleri için bu oyunu indirme olasılığı veriyor.

Oyun boyut olarak da çok büyük olmadığından hızlıca iniyor ve bilgisayarınızda fazlaca yer kaplamıyor. Dahası bilgisayarınızın kapasitesi ne olursa olsun, hızını etkilemiyor. O yüzden güvenle, keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir