Milano Moda Haftası Sokak Stili

Moda tutkunlarının pür dikkat takip ettiği Milano Moda Haftası defilelerinde 2016 İlkbahar – Yaz koleksiyonları tanıtıldı. Koleksiyonlarda ön plana çıkan renklerin, desenlerin, kesimlerin ve trendlerin ise yeni sezonda en çok göreceğimiz detaylar olacağı aşikar! Önce renklerden başlayalım! Tasarımcılar trend renkler konusunda ters köşe yapmışa benziyor. Çünkü sanılanın aksine pastel tonlar değil, kırmızı, pembe ve gri tonları trend olacak!

sokak modası
sokak modası

2016 İlkbahar – Yaz Kreasyonlarında Öne Çıkan Detaylar

Ön plana çıkan detaylar arasında püsküllü çantalar da var. Eğer marifetliyseniz şimdiden birkaç yazlık çantanıza püsküller eklemeye başlayın. Sallantılı küpeler de kreasyonlarda kullanılan takılar arasında en çok dikkat çeken detay oldu. Büyük ve sallantılı küpeler yaz aylarında şıklığınızı tamamlayacak!

2016 sokak modası
2016 sokak modası

Kıyafetlerde ise zarif kesimli şortlar favori yaz tasarımları olacak! Üst kıyafetlerde ise şifon kumaşlar çok sık kullanılıyor. Desenli ceketler de yaz aylarının havasını tam olarak yansıtmak için baş ucu kıyafetleriniz arasında yer alacak. Sokak stilinde üst kıyafetlerin boyu uzarken, alt kıyafetlerin boyu da bir miktar kısalacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir