Cenk Tosun ve Ece Akgürbüz’ün Düğününden Renkli Kareler

Beşiktaş’ın golcü futbolcusu olan Cenk Tosun ve Ece Akgürbüz evlendi. Düğün töreni Zorlu Center Raffles Otel’de yapıldı. Düğün törenine Beşiktaşlı oyuncular da katıldı. Çiftin nikah töreninde nikahlarını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar kıydı. Nikah şahitleri ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim’di

Cenk Tosun, 1991 yılında Almanya’da Türk ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Futbol hayatına 6 yaşındayken Eintracht Frankfurt alt yapısında başladı. 2009-10 sezonunda Eintracht Frankfurt takımında oynadı. Cenk Tosun 2014 yılında Beşiktaş’a transfer olarak 5 yıllık bir sözleşmeye imza attı.

evlilik
evlilik

Beşiktaş’ın Yabancı Oyuncuları Düğünde Halay Çekti

Zorlu Center Ruffles Otel’de yapılan törende Beşiktaşlı oyuncular takım halinde katıldı. Siyah beyazlı futbolcuların hepsi halay çekti. İlgiyi ise Alman futbolcu gomez halay çekerek gördü. Beşiktaşlı futbolcuların halayı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Beşiktaşlı futbolcuların yanı sıra nikaha sanat ve iş dünyasından birçok tanınmış kişi katıldı. Ahmet Nur Çebi, Umut Güner, Deniz Atalay, Erdal Torunoğulları’da davetliler arasındaydı.

Çift balayı tatillerini ise Avrupa Futbol şampiyonasından sonra yapacaklarını duyurdu. Nikah törenindeyse özellikle Beşiktaşlı futbolcuları giyim stilleri damgasını vurdu. Hepsi birbirinden farklı ve ilginç stilleriyle nikah törenine katılan Beşiktaşlı futbolcuların halayı ile düğün töreninin neşesi gözlerden kaçmadı.

cenk tosun
cenk tosun

Düğünün önemli kareleri ve güzel anları şimdiden sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sevilen futbolcu Cenk Tosun’un hayranları ve Beşiktaş camiası çifte tebrik mesajlarını iletti. Mutlulukları gözlerinden okunan çifte iş dünyası ve sanat camiası da mutluluklar diledi. Büyük bir katılımın olduğu törende özellikle Beşiktaşlıların halay çekmesi düğüne damgasını vurdu. Stilleri ise şimdiden sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Davetlilerin de memnun olduğu nikah töreninden çok güzel kareler çekilerek sevenleri tarafından sosyal medya sitelerinde de paylaşıldı. Düğüne gelenlerin birbirinden şık kıyafetleri ise dikkat çekti. Beşiktaş camiası, Cenk Tosun’a futbol hayatında ve evlilik hayatında başarılarını diledi. Renkli düğün gecesinin önemli görüntüleri ile nikah töreni canlı ve eğlence doluydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir