İnadına Aşk’ta Neler Oluyor

Fox TV’nin sevilen yaz dizileri yaz döneminde dizilerden vazgeçmeyenlerin adeta imdadına yetişiyor. Kaliteli yaz dizileri ile adından bahsettiren kanalın iddialı yapımlarından birisi de İnadına Aşk.

Oyuncu kadrosu kadar konusu ile de farklı olduğunu kanıtlayan dizide başrolleri Açelya Topaloğlu ve Can Yaman paylaşıyorlar. Aşk, sevgi, nefret ve komedinin bir arada olduğu dizide oyuncuların performansı da gayet yüksek.

İnadına Aşk Dizi Konusu

inadına aşk oyuncuları
inadına aşk oyuncuları

Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne (Açelya Topaloğlu) Aras Teknoloji’de işe başlar. Aras Teknoloji’nin yakışıklı patronu Yalın (Can Yaman) aynı zamanda çok çapkın bir iş adamıdır. Yalın ile Defne’nin sürtüşmeleri ve birbirlerinden nefret etmesi aslında aralarında başlayan çekimin göstergesidir.

Hikaye Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e (Nilay Duru) Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın  (Eren Vurdem) aşık olması ile iyice karışır. Yeşim bir taraftan abisinin Defne ile arasını yapmaya çalışırken bir taraftan da Çınar ile görüşmeye başlar. Hikaye bir komik, bir hüzünlü devam eder gider. Bu arada Defne ile Yalın da yavaş yavaş birbirlerine ilgi duymaya başlarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir