Abiye Tesettür Modelleri

Bu sezonda özellikle tesettür abiye modelleri canlı renk ve desenleriyle. Büyüleyici tasarımlardan oluşan sezon modası sizleri de etkileyecek. Tarz sahibi olmanız çok kolay. Hem şık hem de harika hissedeceksiniz. Desenler, renkler ve özel işlemeler tüm abiye kıyafetlerinde.

tesettür abiye
tesettür abiye

Modern Aniye Tesettür Kıyafetleri

Dantel ve şifon karışımlı kıyafetler özellikle moda. Özel işlemeler ise tüm kıyafetlere farklı bir canlılık getiriyor. Yaka kısımları ise farklı kesimlerde. Bebe yaka, dik yaka ya da hakim yaka modellerinde payet ağırlıklı. Bu sezon kol kısımlarda farklı dantel işlemeleri görebilirsiniz. Her yaş ve bedene uygun tasarımlar sizleri bekliyor.

tesettür abiye modelleri
tesettür abiye modelleri

Balık etekli elbise kombinlerinde özellikle kemer kısımlarında işlemeler hakim. Kıyafetlerde renk uyumu ise dikkatleri çekiyor. Modern ve bakımlı olan bayanlara özel tasarımlar sezon yeniliklerinde. Üst kısımları özel işlemeli olanlar ise her zaman büyüleyici renk tonlarıyla. Kalitenin çizgilerini üzerinizde bu sezon da göreceksiniz. Uygun aksesuarlar ile her zaman farkınızı ortaya koymanız mümkün. Şık ve gösterişli olmak sezon desenlerinde çok kolay.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir