İlişkinin Bitmesine Neden Olan Hatalar

Çiftler bir ilişkiye uzun süreler boyunca beraber olmak adına başlarlar. Fakat ilerleyen dönemlerde bilerek ya da bilmeyerek yaptıkları irili ufaklı hatalardan sonra ne kadar mutlu olurlarsa olsunlar fark etmez ilişkileri bitecektir. Öyle ki pek çok kişi onlara çok normal gelen şeyleri yaptıkları için ilişkilerini bitiriyorlar.

Erkekleri Rahatsız Eden Durumlar Nelerdir?

Erkeklerin büyük bir kısmı kalabalık bir alan içinde onlara aşırı derecede sevgi ifade eden sözcüklerin kullanılmasından hoşlanmıyorlar. Ayrıca kadının kendini sevgili ya da eşten çok kocasının annesi rolüne girmesi sonrasında ilişkileri sarpa sarabiliyor.

ilişki
ilişki

Bununla beraber kadınlar sürekli olarak onların ne kadar sevildiğini söylenilmesini istiyorlar. Fakat erkekler bunun daha özel zamanlarda ve yalnız kaldıkları ortamlarda söylemeyi tercih ediyorlar. Anlaşamadıkları zaman ise kavgalar büyüyüp ilişkiyi bitirme noktasına geliyor.

Kadınları Rahatsız Eden Durumlar Nelerdir?

Kadınların genel olarak erkeklerde rahatsız oldukları en büyük konuların başında onların kaba davranışları geliyor. Gerek özel hayatta gerekse dışarıda yapılan kabalıklar sonrasında kadınlar kendilerini erkeklerin yanında rahatsız hissedebiliyorlar.

ilişkiler
ilişkiler

Diğer bir sebep ise erkeğin aşırı ilgisiz olması. Bu aşamada dengeyi bulmak çok önemli. Kadına ne kadar değer verdiğini hissettirmeyen erkek, bir süre sonrasında ise yalnız kalmaya mahkum kalacaktır. Her kadın kendini onun yanında güvenli hissedebileceği bir erkek ile beraber olmak ister. Böyle olmazsa kadın kendini bu ilişkide mutsuz hissedecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir