Göbek Eritmenin En Etkili Yolları

Özellikle Türk kadınlarının genelinde fazla kilo sorunu vardır. Bu fazla kiloların bulunduğu yer de daha çok kadınların göbek kısmında oluyor. Peki bu göbek kısmındaki fazlalık nasıl eritilir? Bu yazımızda siz değerli okuyucular için göbek kısmındaki yağların ve fazlalıkların nasıl yok olacağından söz edeceğiz.

göbek
göbek

Göbek Eritmek İsteyenler Yoğurt Kürü Tarifi

Yağ yakıcı özelliği olan yumurta, çilek, sarımsak, ıspanak, yoğurt, salatalık, kefir, kırmızı et, hindi, tavuk eti, kırmızı mercimek gibi besinlerden sık sık tüketmenizi tavsiye ederiz. Bunlara ek olarak balık ve limon da haftalık yemek listenizde mutlaka bulunmalı. Ayrıca mercimek çorbası da bu amaca en iyi hizmet eden besinlerden biridir.

yoğurt
yoğurt

Ayrıca hazırlayacağınız bir yoğurt kürü ile göbek eritebilirsiniz. Bu kür için gereken yoğurt, zerdaçal ve zencefil ve tarçın. Hazırlamak için bir kase yoğurt içine her birinden bir kaşık koymanız yeterli. Bu baharatlar toz halinde olmalı ve haftada en fazla 2 kere bu kürü yemelisiniz. Kısa süre sonra fazla kilolardan kurtulduğunuzu gözlemleyebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir