Gıdınızı Saklamanız Gerekiyorsa!

Gıdı, çenenizin hemen altında boynunuzun üst tarafında çoğunlukla genetik olarak bazen de kiloya bağlı olarak ortaya çıkan bir durum.Gıdı saklamak kadınların kullandığı güzel görünmek için yapılan masum hilelerden biridir. Malum ki kadınlar bu konuda hemen her yola başvurabilirler.Tabi bu konuda estetik operasyonlar da mevcut ancak biz gıdı saklamak için yapılan ufak hilelerden bahsedeceğiz.

Nedir Bu Ufak Hileler?

Örneğin eğer makyaj yapıyorsanız dikkat çekici bir göz makyajı gözleri burnunuzun üzerine odaklayacağından gıdınızı gizlemeniz mümkün olacaktır. Yine makyaj yaparken dudaklarınızı ön plana çıkarırsanız gıdınızın dikkat çekme ihtimalini artırırsınız. Parlayan güzel rujlar hem dudaklarınızı hem de gıdınızı ön plana çekecektir.

Kıyafetler söz konusu olduğunda ise derin V yakalar giymek de gıdı saklamak için yerinde bir davranış olacaktır. Asla boğazlı kazak ya da bluz giymeyin bu dikkatleri tamamen gıdınıza çekecektir.

Gıdık
Gıdık

Pudralara gelirsek aydınlatıcı pudralar dikkat çeker. Bronz pudralar kullanarak, çene çizginiz boyunca bronz pudra uygulayarak gıdı saklamak konusunda yol kat edersiniz.

Ayrıca derli toplu saç modelleri de gıdınızı kamufle etmek için iyi bir yol olabilir. Şık bir topuz ya da atkuyruğu ile de gıdınızı gizleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir