Gelinliklere Uygun Renkli Ayakkabılar

Evlilik gününde bembeyaz gelinlikle ile baştan aşağıya kadar göz alıcı bir şekilde gözüken bayanların artık bunun dışına çıkmaları gerekiyor. Çok fazla abartıya kaçmadan sadece ufak tefek eklemeler yapılarak gelinliği ve dolayısıyla da düğünü renklendirme de fayda var. Beyaz gelinlik altına beyaz bir ayakkabı yerine renkli bir ayakkabı giyilerek bu şekilde bir renklendirme yapılabilir.

Gelinliklere Uygun Renkli Ayakkabılar
Gelinliklere Uygun Renkli Ayakkabılar

Düğün günü gelinlik yerlere kadar uzanacağı için gelinin ayakkabısı gözükmez. Sadece merdivenlerden çıkarken ya da gelinliğin eteğinin kaldırması gerektiği zamanlarda ayakkabı görünür. Bu gibi durumlarda gelinlik ayakkabısı farklı olursa daha güzel bir kombine oluşturulabilir. Çok fazla parlak renklere kaçmadan mat ve ya pastel tonlarında bir renk seçilmelidir.

Dışı Sade İçi Renkli

Beyaz ayakkabı ve beyaz gelinlik kombinasyonunu bozmak istemeyen bayanlarda iç kısmı renkli olup dış kısmı sade ve beyaz renk tonlarından bir ayakkabı seçebilirler. Ya da burun kısmında kurdele, kalp ve çiçek gibi renkli, farklı motiflerin bulunduğu ayakkabıları tercih edebilirler. Böylece daha düğün günü daha güzel giyinebilirsiniz.

Gelinliklere Uygun Ayakkabılar
Gelinliklere Uygun Ayakkabılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir