Taş Duvar Desenli Dekorasyonlar

2015 yılında ev dekorasyonunda taş duvar desenli tasarımlar ile sıklıkla karşılaşacak ve bu mükemmel tarz karşısında kayıtsız kalamayacaksınız. Eski ve bir o kadarda nostaljik bir görünüme sahip olan taş desenli duvar modelleri evinizde harika bir uyum yakalarken pozitif enerji ile dolup taşmanıza da yardımcı olacak.

Taş Duvar Desenli Dekorasyonlar
Taş Duvar Desenli Dekorasyonlar

Özellikle evinizin en özel alanı olan yatak odanız için kullanacağınız bu tasarım, odanıza hem şıklık hem de iddialı bir görünüm kazandıracak. Evinizin genelinde kullanabileceğiniz bu tasarım evinize daha geniş ve daha ferah bir görünüm kazandıracak.

Taş Duvar Desenli Dekorasyonlar
Taş Duvar Desenli Dekorasyonlar

Uyumu Yakalayın!

Taş duvar desenlerini yapmaya karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Öncelikle evinizin eşyalarını kesinlikle bu desene ve desenin renklerine göre seçmelisiniz. Aksi takdirde evinizde göz yorucu bir görüntü oluşmasına neden olabilirsiniz. Daha çok koyu renklerde bulanan taş duvar deseni için saflığın ve asiliğin vazgeçilmez rengi olan beyazı tercih edebilir ve evinizi iddialı bir havaya büründürebilirsiniz. Beyaz renkli mobilyalarınızın ve taş duvar desenlerinizin uyumu tüm misafirlerinizin beğenisini toplayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir