Evinizin Duvarları İçin Tasarım Fikirleri

 

Evinizin duvarlarına kreatif ve şık tasarım fikirleri ile tarz, canlılık ve yenilik kazandırabilirsiniz. Salon, yatak odası, çalışma odası ve koridor duvarlarını çeşitli formlardaki aynalar, süs tabakları, hasır şapkalar, çerçeve ve daha birçok tasarım öğeleri ile fevkalade şık dekorasyonlara kavuşturabilirsiniz.

duvar dekorasyon fikirleri
duvar dekorasyon fikirleri

Bazı Kreatif Tasarım Önerileri

Çerçeveli ya da çerçevesiz farklı kesimlerdeki aynaları kullanarak son derece efektif bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz. Değişik motif ve desenleri olan, farklı renklerdeki süs tabakları da duvarlar için her zaman şık tasarımlar oluştururlar. Çeşitli boyutlarda hasır tabaklar ve hatta şapkalar yaygın olarak görülen dekorasyonlar arasında bulunuyor.Özellikle geniş duvarlar için çerçeveli ve kare fularlar son derece şık tasarımlar yansıtabilir.

desenli duvar kağıt
desenli duvar kağıt

Tasarımcı bir ruhunuz varsa özellikle moda çizimlerinin bulunduğu baskıları çerçeveleyerek yatak odanızın duvarını süsleyebilirsiniz. Çocuğunuzun kendi yaptığı resimleri ile onun odasına canlı ve kreatif bir hava ağlayabilirsiniz. Duvar kağıtlarının son derece enteresan desenleri olabilir. İlgi çekeci desenleri olan kağıtları kesip  çerçeveledikten sonra dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir