Aydınlatma Ürünlerinin Dekorasyonla Ne İlgisi mi Var?

Aydınlatma ürünlerinin dekorasyonla ne kadar bağlantılı olduğunu hiç düşündünüz mü? Hangi aydınlatma ürünü olursa olsun, mutlaka dekorasyonun bir parçası haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda aydınlatma sektöründe yapılan başarılı çalışmalar sonucunda piyasaya sürülen her ürün şık ve estetik tasarımları ile dikkat çekiyor. Hal böyleyken de, dekorasyonla bir bağı olmaması pek mümkün değil gibi görünüyor.

Kapalı Bir Mekâna Girdiğinizde Gözünüze İlk Olarak Ne Çarpar?

Aydınlatma ve dekorasyon
Aydınlatma ve dekorasyon

Her gün gittiğiniz mekânlara ya da şık bir restauranta gittiğinizde ilk dikkatinizi çeken şey oranın dekorasyonudur. Dekorasyon anlamında da gözünüze çarpanların başında aydınlatma ürünleri gelir. Mesela duvarları süsleyen şık aplikler, masaların üzerinde duran küçük ama estetik aydınlatmalar, tavan aydınlatmaları, abajurlar gibi detaylar dekorasyonun bütününü oluşturur.

Peki, aynı durum eviniz için de geçerli değil midir? Mesela salonunuzda birkaç değişiklik yapmak istiyorsunuz. Eğer büyük çaplı bir yeniliğe girişmeyecekseniz, ilk iş olarak dekoratif eşyalarınızı yenilemek istemez misiniz? İşe yıllardır aynı yerde duran dresuarın üzerine şık bir abajur koyarak başlamaya ne dersiniz?

One Reply to “Aydınlatma Ürünlerinin Dekorasyonla Ne İlgisi mi Var?”

  1. bence bi evde de en çok dikkat çeken şey dekordur ve dekorda kullanılan aksesuarlardır o yüzden evin ışık kaynağında kullandığımız abajurlar, ışığın kalitesi her şey çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir