Erkeklerin Duymak İstemeyeceği Şeyler

Erkekler kadınlara göre daha değişik varlıklardır. Daha çabuk sıkılabilen ve bunalabilen kimselerdir. Kadınlar ise biraz detaycı, yorumcu ve gözlemci canlılardır. Fakat bazı kadınların bu huylarını abartması ilişkilerde problemlere yol açabiliyor. Erkeklerin duymak istemeyeceği ve duyduğunda çok bunalacağı bazı şeyler vardır. Bunları söylemeyin.

aşk
aşk

Söylemeyin

Eğer erkek arkadaşınızı kaybetmek istemiyor ve onunla bir geleceği paylaşmak istiyorsanız bu saçma şeyleri söylemeyin. İlk olarak arkadaşlarınızı masaya yatırmaktan vazgeçin. Arkadaşım sence güzel mi ya da o mu ben mi tarzı sorularla erkeği bunaltmayın. Sizi sevdiği ve güzel bulduğu için sizinle birliktedir zaten. Bu soruyu cevaplamak onun için zordur. Eğer o sizden güzel olsa ve erkek arkadaşınız evet dese suç ama hayır dese de yalancılıkla suç.

ilişki
ilişki

Ona neden beni seviyorsun diye bir soru sormayın. Soracaksanız da bir kere sorun ve o da anlatsın. Daha sonraları sorarsanız sıkılır. Ona açıkça sevginizi anlatırsanız o da size anlatacaktır zaten. Eski sevgilisini sormayın. Bu onu ziyadesiyle sıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir