Doğum Çatlaklarının Oluşmaması İçin Ne Yapmak Gerekiyor

Artık illa anne olduğunuzu göbeğiniz ele vermek zorunda kalmayacak. Eskiden elbette teknolojinin gelişmemesi nedeni ile ya da satılan ürünlerin çok pahalı olması nedeni ile kullanılamayan kremler kadınların karın çatlaklarının oluşmasına neden oluyordu karın çatlaklıkları sarkmaya ve karın kısmının yumuşamasına neden olarak kişiyi mutsuz ediyordu. Aynı zamanda ortaya çıkan görsel bozukluğu da söylememize elbette gerek yok.

çatlak
çatlak

Çatlak Kremleri

Artık çatlak kremleri için birçok önemli marka başarılı ürün grupları ile sizlere hizmet veriyor. Yapılması gereken günde bir ya da iki kez karın bölgenize ve çatlayacağını düşündüğünüz kol, bacak ve popo kısmına masaj yaptırarak bu kremi yedirmek oluyor. Çok başarılı bir şekilde günden güne büyüyen karnınızın çatlamadığına tanık oluyor olacaksınız.

doğum çatlakları
doğum çatlakları

Çatlak Krem Önerisi

Karın çatlak krem önerisi aslında çok fazla yok diyebiliriz. İlk akıllarımıza gelen Lierac ve Mustela ürünleri oluyor. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da sizi sonrası için büyük bir durumdan kurtarmış oluyor. Daha ucuz bir maliyet ile halletmek isterseniz bir de bebe yağı ve badem yağını deneyebilirsiniz. Biraz vıcık vıcık bir durum ortaya çıksa da maddi olarak kendini sıkmak istemeyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor olacaktır. Düzenli olarak kullanım yaptığınızda ve masaj yaparak yedirdiğinizde karın bölgenizin 9. Ayınızda dahi çatlamadığını göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir