Dekoratif Raf Kullanma Yöntemleri

Evinizdeki konforu görsel olarak da tamamlamak isteyenler için son dönemlerde dekoratif raflar sıkça tercih edilmeye başladı. Siz de bolca renk seçeceği olan bu rafları kullanmak istiyor ama nasıl kullanacağınıza karar veremiyor iseniz yazımızı mutlaka dikkatlice okumalısınız.

dekoatif raf
dekoatif raf

İşte O Yöntemler

Bu rafları ister tek olarak, ister topluca kullanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış durumda. Tek olarak da evinizde son derece yalın ama bir o kadar da şık bir hava yaratabilirsiniz. İçine birkaç kitap ve/veya sevdikleriniz fotoğraflarını, o çok sevdiğiniz ressamın ünlü eserinin çakmasını koyarak ortaya çok hoş bir görüntü çıkarabilirsiniz.

Çoklu olarak da kullandığınızda içine istediğiniz objeleri yerleştirebilirsiniz. Tercih ve karar tamamen size kalmış durumda.

Burada dikkat edilmesi gereken en temel nokta, evinizi nasıl dekore ettiğiniz, kullanacağınız dekoratif raflar evin ya da kullanılacak olan evin bölümünün dokusuna uygun olmalı ki sırıtıp, ortaya kitsch bir görüntü çıkarmasın.

dekoratif duvar rafları
dekoratif duvar rafları

Siyah, beyaz veya ahşap tonlarını her türlü mobilyalarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oldukça renkli çeşitleri de bulunan dekoratif rafları spor oturma gruplarınızda veya çocuk odalarınızı neşelendirmek için kullanabilirsiniz. Kaliteli bir malzemeden yapılan dekoratif rafları temizlerken de sadece nemli bir bez kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu rafları hem yatay, hem dikey olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz çeşitlerine baktığınız da her türlü evin tarzına uyan bir model bulmanız mümkün. Örneğin eskitilmiş olan türde olanlar da var, son derece modern görünümlü olanlarda ki, burada tercih tamamen size kalmış durumda.

Bunun yanında bu rafları evin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir