Dekoratif Biblolar

Dekorasyonun baş tacı olan ürünlerden biri de dekoratif biblolardır. Öyle ki, bir dekoratör ya da siz evinizi dekore ettikten sonra son dokunuşları mutlaka bu biblolarla yaparsınız. Çünkü bu ürünler artık yaptığınız çalışmanın son hamlesidir ve durup uzaktan baktığınızda bu biblolar ile her şeyi bir bütün olarak görürsünüz.

biblo
biblo

Farklı Motifleri Olan Biblolarla Evinize Hava Katın

“Bir biblo ne kadar değişiklik yaratabilir ki?” diye düşünmeyin. Son yıllarda üretilen bu tarz dekoratif ürünler estetik ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Salonunuzun bir köşesine koyacağınız ya da yemek masanızın üzerine konumlandıracağınız dekoratif bir kâse ile o ortamın havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

biblolar
biblolar

İster hayvan figürleri, isterseniz gerçek insan modelleri ya da Osmanlı motiflerini içeren ürünler tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ürünleri evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mobilyalarınız spor ya da klasik olsun fark etmeksizin her birini birbiriyle karıştırarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Tek düze dekorasyondansa farklı çizgilerin bir araya gelmesinden çıkacak sonuç sizi sandığınızdan çok daha memnun edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir