Çifte Saadet

Diziler özellikle tüm günü evde geçiren, yaşamda tek eğlencesi diziler olanlar için belki de tek eğlence. Ya da büyük şehirlerde yaşamayıp, taşrada yaşayanlar için akşam vakit geçirebilmenin yegane yolu.

oyuncu
oyuncu

O yüzden ister tüm gün evde olunsun, ister tüm gün dışarıda koşturduktan sonra eve gelinsin, insanlar kendilerini koltuğa atıp biraz televizyon karşısında dinlenmek ve yaşamdan keyif almak istiyorlar ki bu da en doğal hakları. O yüzden de kimi zaman tercihleri komedi tarzındaki dizilerden yana oluyor.

Fox TV’nin Aşk Yeniden gibi iki sezondur çok tutan, ödüller alan komedi dizisinden sonra kış ortasında yayına soktuğu Çifte Saadet de böylesi bir komedi dizisi. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Dolunay Soysert ve Şebnem Bozuklu gibi olağanüstü oyuncular var.

çifte saadet
çifte saadet

Komik Sıcak Samimi

Konu ise tanıdık. Adamın yıllar önce kaybolan ilk karısı geri dönüyor ama bu geçen yıllarda adam aşık olmuş, yeniden evlenmiş ve hayat böylece akıp gitmiş. İşte böylesi bir durumda karşımıza komik bir durum çıkıyor ve geri dönen kadını yani o muhteşem sempatikliği ve oyunculuğu ile Şebnem Bozoklu yine harikalar yaratıyor.

Dizi olabildiğine komik, içten, oyunculuklar doğal.  Bu yüzden biz böylesi sahiciyi bir diziyi çok sevdik. Muhtemelen uzun süre oynayacağı da kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir