Kaş Dövmesi Yaptıracaksanız, Doğallıktan Uzaklaşmamalısınız

Kaşlara dövme yaptırmak kadınların yeni gözdesi ve sokakta gördüğünüz her 10 kadından 3 ünde mutlaka dövme var. Birkaç yıl öncesine kadar popüler olan ip gibi ince hilal kaşların yerini şimdi olabildiğince kalın ve koyu renkli kaşlar aldı.

kaş dövmesi
kaş dövmesi

Fazla Kalın Kaşlar İfadenizi Sertleştirir

Kadınlar bakım için kuaföre gittiklerinde saçlarından sonra ilk iş kaşlarını aldırırlardı. Hatta öyle ki kaşları biraz çıksın aldırmak için hemen kuaföre koşarlardı, o çirkin görüntüye daha fazla maruz kalmamak için. Ancak şimdi tam tersine doğal yollardan kalın kaşlara sahip olmak için çıkan kaşlarını aldırmak yerine uzatıp kalınlaştırmaya çalışıyorlar. Fakat bazı kadınlar için durum bu kadar kolay olmadığından onlar da çareyi kaşlarına dövme yaptırmakta buluyorlar.

kaş dövmesi yaptırmak
kaş dövmesi yaptırmak

Kaş dövmelerinin çok başarılı örnekleri olduğu kadar son derece suni bir görüntü veren uygulamaları da yok değil. Bir kere fazlasıyla koyu renk ve gereğinden fazla kalın olan kaş dövmeleri yaptırdığınızda yüzünüzün ifadesi sertleşeceği gibi diğer yandan yapay bir görüntüye de maruz kalabilirsiniz. Bu da bir kadının isteyeceği en son şey olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir