Çamaşır Oda Dekorasyonu

Genellikle, büyük evlerin odalarından bir tanesi çamaşır odası olarak kullanılır. Daha küçük evlerde ise banyo alanı, aynı zamanda çamaşır odası olarak kullanılıyor. Ancak banyo alanlarının, aynı zamanda çamaşır odası olarak kullanılması, birçok bayan açısından zor olabiliyor.

Yalnızca bir odanın, çamaşır odası olarak kullanılması, yapılan işlerin daha kolay olmasını sağlıyor. Aynı zamanda, düzenli bir şekilde dekore edilirse, bayanların en çok yoruldukları iş olan, çamaşır işinin daha kolay olmasını sağlıyor.

oda
oda

Çamaşır Odası Nasıl Düzenlenmeli?

Odanın duvar alanlarının hepsi, dolaplar ile kapatılabilir. Beyaz ve sade dolaplar, çamaşır odasının daha güzel görünmesini ve düzenli olmasını sağlayacaktır. Bu dolaplara, çamaşırlarınızı temizlemek için kullandığınız eşyaları koyabilirsiniz.

çamaşır odası
çamaşır odası

Çamaşır makinesinin yeri, bu dolapların tam ortasında olabilir. Dolapların sağında veya solunda bir yer seçimi de uygun olacaktır. Çamaşır makinesinin üstünde bir tezgah olması, çamaşır yıkamadan önce yapmanız gereken hazırlıklar için işinizin kolay olmasını sağlayacaktır.

Çamaşır makinesi üstü tezgâhları ayrıca, çiçekler ile dekore edebilirsiniz. Güzel oda kokuları ile de bu odanın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir