Bu Bahar Hangi Renkler Moda?

Pantone renk uzmanları baharın rengini, turanj ilan etti. Kırmızı ile turuncu arasında sıkışmış görünen bu kırmızıya dayalı turuncu, coşku veren çok fazla enerji, sevgi, iyimserlik ve diğer ateşli duyguları dile getiriyor. Sulu turuncu tonları klasik giyim ve egzersiz giyim aksesuarları veya kozmetik dahil her yerde bulunabilir. Diğer önemli renkler, canlı sarı, yumuşak mavi, yeşil ve pembe.

2018 renkleri
2018 renkleri

Trend Renkler ve Stiller

Kadınsı görünümler bu sezon ön planda olarak 20’li, 50’li ve 60’lı yılların bakışlarından ipucu alıyor. Yetmişli yıllardan Hippi ve festival görünümleri,  maksi etek, havalı bluzlar ve orta uzunluktaki düz saç şeklindeki damgasını vuruyor. Moda ve stil dünyasında bu sıcak eğilimler için hazırlıklı olun, ardından, sizin ve yaşam biçiminiz için doğru görünümü seçin.

Mandalinanın canlı tonlarını, etkileyici fuşya veya saks mavisini düşünün. Neon renkler ile eğlenceli t-shirt modellerinden ipek bluzlar, elbiseler, etekler ve pantolonlara kadar her alanda giyilebilir seçenekler bulabilirsiniz. Maksimum etki için onları tamamlayıcı renklerle bir araya getirin.

renk trendleri
renk trendleri

Canlı bahar renklerini kombinlemek aslında sanıldığı kadar zor değil ve bu konuda imdadınıza yetişecek olan muhteşem aksesuarlar var. Özellikle renkli ayakkabı ve çantalar moda stiline paralel olarak benzer renklerle karşımıza çıkıyor. Çanta ve ayakkabı için nötr renklerde kararlı olmaya devam edecekseniz de seçtiğiniz renkli etek, pantolon ya da bluz modeline uygun stillerde kolye, küpe, bileklik veya yüzük modellerinde harika parçalar bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir