Bohem Dekorasyon Tarzı Ev Nasıl Oluşturulur?

Bohem her daim eskimeyen bir moda akımı olup kıyafetten dekorasyona kadar birçok alanı etkisine almıştır. Genel olarak rahat ve sıcak olan bohem dekorasyon stili, biraz daha sıra dışı kişilik özelliğini yansıtan evler için kullanılabilen bir çağrışımdır.

bohem ev dekorasyon
bohem ev dekorasyon

Bohem Tarzı Dekorasyon Yaratma İçin Fikirler

Bohem dekorasyon tarcında geçmişin izlerini kullanmak en çok rastlanan uygulamadır. Eski bir daktilo, abajur, sehpa ya da her hangi eski bir objeyi yeni bir alana uyarlamak son derece olanaklı ve sıra dışı bir uygulamadır.

bohem şıklığı
bohem şıklığı

Bunun yanı sıra bohem dekorasyon stilinde daha sıcak renkler hâkim olur. Bordo, sarı, kahve ve kına yeşili gibi renklerin yanı sıra altın rengi de kullanılan renkler arasındadır.

bohem tarzı
bohem tarzı

Bohem dekorasyonda hedef her zaman için sizin rahatlığınızdır. Rahat ve sıcak bir ortam oluştururken zıtlıklardan yararlanarak farklı bir ortam hazırlayabilirsiniz. Zıtlıkların birbiri ile uyumlu olması ise bu dekorasyonun ana temasıdır.

renkli bohem
renkli bohem

Klasik, romantik, modern ve vintage stillerinin karışımında elde edilecek olan bir zıtlık kombinasyonu size uyumlu biçimde bir bohem dekorasyonu yaratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir