Cam Balkon Sistemlerinde Yenilikler

Son yılların ev dekorasyon trendi cam balkonlar, cam baraka gibi görünen ilk dönem amatör örneklerinden bugüne hayli yol aldı. Adeta evrim geçiren cam balkon, tekniklerin çok hızlı bir şekilde geliştirilmesi ile evin kendisinden bile daha çekici görünüyor! Camın ferahlatıcı şeffaflığına dekorasyon kalitesi de eklenince yaz bahçesi, kış bahçesi deyip hiç ayrılmak istenmiyor!

Yeni Cam Balkon Teknik Özellikleri

Özellikle Ankara cam balkon adresi BKS cam balkon sistemlerinde kasa profili yüksek yalıtım sağlamak amacı ile tırnaklı olarak üretiliyor.

ankara cam balkon
ankara cam balkon

Tekerlek bağlantı ayakları oksitlenmeye karşı yüksek standartlarda paslanmaz çelikten imal ediliyor. Alttan ve üstten taşımalı her bir kanatta 8 rulman bulunuyor. Kanatlar arasına yalıtım amacı ile takılan mıknatıslı ince fitil kötü görüntüyü önlüyor.

Etkileyici Mimari Görünüm!

Yeni teknolojilerle tasarlanmış dekoratif bir cam balkona sahipseniz, artık manzaranızı doyasıya izleyebileceğiniz şahane bir mekanınız var demektir. Isı ve ses yalıtımı ile betondan farksız, temizliği, bakımı gayet kolay, temperli camlar ise son derece güvenli. Oldukça ekonomik bir rakamla  sahip olabileceğiniz cam balkon sistemleri etkileyici mimari görüntüsü ile gayri menkul değerini de arttırıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir