Bej Rengi Salon Dekorasyonu için Öneriler

Çoğu kişi salonunda bej rengi dekorasyonu tercih ediyor. Özellikle koltuklarda bej rengi en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Ağır havası ile salonların daha ağır ve klasik görünmesini sağlayan bej rengi koltuk takımları hangi aksesuarlarla tamamalayabilirsiniz, bu yazımızda bununla ilgili önerilerimiz olacak.

Bej Rengi Hangi Renklerle Uyumludur?

Salonunuzda bej renk dekorasyon yapmak istiyorsanız mekanı canlandırmak için farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Çoğu kişi bej rengi koltukları renkli halı ve perdelerde canlandırmak ister.

bej rengi dekorasyon
bej rengi dekorasyon

Kimi dekorasyon uzmanlarına göre ise bej rengi koltuklar en iyi bejin tonları ile tamamlanır. Eğer koltuk takımınızla aynı renk hali ve perde tercih ettiyseniz aksesuraları renkli seçerek mekanı canlandırabilirsiniz. Kırmızı, yeşil, mavi, kiremit rengi, turuncu ve sarı bej renk ile çok güzel uyum yakalar.

dekorasyonda bej rengi
dekorasyonda bej rengi

Perdelerinizin renkli olmasını istiyorsanız kahverengi ve vizonu bej ile kullanabilirsiniz. Halınızı da desenli halı seçerek salonunuzun daha canlı ve hareketli görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle halı ve kırlentlerde kullanılacak bej ile uyumlu renkler dekorasyonu tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir