“Adı Mutluluk” Yeni Sezona Devam Edecek mi?

Adı Mutluluk “ isimli dizi, Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, oldukça beğenildi. Başroller de” Ulan İstanbul” dizisinde adını duyuran Kaan Yıldırım ve “İntikam” dizisinde rol alan Ezgi Eyüpoğlu yer alıyor.

“Adı Mutluluk” dizisi “Yeniden Aşk” ve “Kiraz Mevsimi” adlı diziler ile başarılı olan Süreç film tarafından yapılıyor. Aldığı reyting başarıları ile hem yapımcısını hem de kanal yetkiliklerini sevindiren dizi yeni sezonda da çekilmeye devam edecek.

“ Adı Mutluluk “ Dizisinin Konusu

Adı Mutluluk
Adı Mutluluk

Üniversite eğitimi için İstanbul’la gelen iki gencin okul ve yurt hayatlarının konu edildiği dizi, Fox TV’nin romantik komedi dizileri arasında beğenileri toplayanların arasına girdi. Dizide Kumsal karakterini canlandıran Ezgi Eyüpoğlu, babasının istediği hayattan sıkılır. Babası İzmir’de okumasını ister. Fakat Kumsal üniversiteyi bir kaçış fırsatı olarak değerlendirir. Batu karakterinde rol alan Kaan Yıldırım ile tanışan Kumsal’ın hayatı da tamamen değişir. Beraber İstanbul da yenilenen hayatları ile karşımıza çıkan iki genç, hem hayat mücadelesi hem de birbirlerine olan aşkları ile dizinin ana temasını oluşturur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir