Asma Tavanların Pratikliği

Yaşanılan mekanlarda tavanların her zaman farklı bir algılanışı olur, çünkü diğer yüzeylere oranla daha büyük bir yer kaplarlar. Ayrıca evlerde ve iş yerlerinde tavanlardan can ve mal emniyetini sağlamak, havayı temizlemek ya da aydınlatmayı yapabilmek için bir sürü kablo ve benzeri ekipman geçebiliyor.

tavan dekoru
tavan dekoru

Bu durumda tavanların kapatılması öncelikle estetik sonra da güvenlik açısından yapılması gerekli bir işlem. Ama kapatılan tavanlara gerektiğinde ulaşmak da gerek. Bu ihtiyaç modüler yani değiştirilebilen tavan sistemlerini yarattı. Daha genel anlamıyla alçı tavan sistemlerini hayatımıza soktu.

Alçı Tavanlardaki Asırlık Tecrübe

Cam, plastik, dökme demir ve yapı malzemeleri üretiminde dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Saint Gobain’in endüstriyel yapı ürünleri alanındaki en bilinen markası olan Rigips yıllardır modüler ve monoblok asma tavan sistemleri üretiyor.

dekor modelleri
dekor modelleri

Bir mekana girildiğinde hemen göze çarpan yerlerden olan tavanlar yıllardır güvenle kullanılan Rigips ürünleriyle çok daha estetik görünüyorlar. Türkiye’deki merkezi ve üretim yeri Ankara olan bu asırlık tecrübeye sahip firmanın ürünlerine Orta Anadolu bölgesi baz alındığında Işık Dekorasyon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir