Arkadaşlarınızla Görüntülü Konuşabileceğiniz En İyi Uygulama

Bir dönemler Messenger adlı uygulamanın Skype olmasıyla beraber günümüzde yoğun bir talep ile beraber kullanılmaya başlandı. Sizlerde arkadaşlarınızla görüşmeleriniz internet ortamı içerisinde yapmak istediğinizde ve masaüstü programıyla gerçekleştirmek istediğinizde Skype gibi bir programı kullanabilirsiniz.

Sadece yazılı değil aynı zamanda hem sesli hem de görüntülü olarak görüşme, konuşma ve iletişim kurma hakkını sizlere veren sohbet uygulaması Skype’ı her zaman tercih edebilirsiniz. İnternet, büyük bir mecra olmasıyla beraber ve günümüz şartları içerisinde sadece işlerinizle ilgili değil arkadaşlarınızla da iletişime geçmek adına kullanabileceğiniz bir mecra olmaya başladı.

görüntülü konuşma
görüntülü konuşma

Böyle bir yönde büyümeye sahip olan internet, sizin de iletişiminizi koparmak istemediğiniz arkadaşlarınızla görüşmelerinizde destek oluyor. Herhangi bir şekilde iletişimi koparmadan görüşmelerinizi yapabileceğiniz internet mecrası içerisinde dilerseniz görüntülü görüşme için Skype tercih edilebilir.

Skype Kullanma Sebepleri Neler Olabilir?

Dostlarınızın doğum günlerinde onlarla harika bir kutlama olması adına uzaktan bile olsanız bir görüntülü konuşma açarak uzaktan bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra görüntülü konuşmak, herkesin hakkıdır ve isteyen herkes karşısında konuştuğu kişiyle görüntülü olarak her zaman görüşebilir.

skype konuşma
skype konuşma

Sesli görüşmeyi de yapabileceğiniz uygulama olan Skype ile beraber, yabancı bir ülkede ki arkadaşınız, kişi listenize ekleyip daha sonrasında da sesli arama yapabilir ve görüşmelerinizi bu sayede sağlayabilirsiniz.

Sadece bilgisayar değil aynı zamanda hem cep telefonu hem de tablet üzerinden görüntülü görüşmek için Skype tercih edilebilir. Hem bu sayede uzakta olduğunuz kişilerle erişim problemi yaşamazsınız.

Ücretsiz bir uygulama olan Skype’ın ücretli özellikleri de vardır. Sabit bir telefon ya da cep telefonu aramak istediğiniz zaman, cüzi tutarlarda ödemeler yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.

One Reply to “Arkadaşlarınızla Görüntülü Konuşabileceğiniz En İyi Uygulama”

  1. En kaliteli görüşme Skype üzerinden yapılıuyor ki facebook görüntülü konuşma altyapısını Skype sağıılyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir