Aşkın Zamanı Var mıdır?

Aşk onla da onsuz da olmayan bir duygu. Varlığı da yokluğu da bir dert. İnsanlar insan olmalarının güdüleriyle haklı olarak sevmek, sevilmek istiyor. Aşk ise oldukça marazi bir duygu. Bu konuda yazılar kitaplar, filmler ve diziler çok tutuyor.

Aşkın Zamanı
Aşkın Zamanı

Sinemamıza Issız Adam ile giren geçen sezon Aşk Yeniden dizisi ile beyazcama yansıyan aşk, yaz dizilerinde de ağırlıklı bir konu idi.

Aşk Zamanı dizisi de onlardan birisi.

Aslında Bir Kasaba Öyküsü Yalın ve Anlaşılır

Başrollerinde Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur’un oynadığı ATV kanalında oynayan dizi biraz daha üzerinde çalışılsa kara mizah tarzında absürd bir komedi olabilirmiş.

Çünkü, bir mafya babasının karısının hastalığı nedeniyle mafya işlerini bırakıp bir sahil kasabasında ailesiyle yeniden bir yaşam kurması üzerine.

Bu güzelim sahil kasabasında çocuklarının aşık oluşu, belediye başkanının bu insanlardan hoşlanmaması gibi diğer parametreler ile ilerleyip gidiyor.

Kadro güçlü, oyunculuklar iyi ama sanki senaryo daha farklı kurgulanabilirmiş, çok fazla klişe varmış gibi bir hava veriyor.  O yüzden de reytinglerde istenen başarıyı sağlayamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir