Baba Candır Dizisine İki Yeni Oyuncu

Güney Kore’de yayınlanan “What Happens to My Family” dizisinin Türkiye uyarlaması olan “Baba Candır” dizisi TRT 1 ekranlarında yayın hayatını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl ise Güney Kore bölgesindeki dizi 53 bölüm yayınlayarak 43 reyting almayı başararak final bölümünü yayınlamıştı.

Baba Candır Dizi
Baba Candır Dizi

MF Yapım tarafından ekranlara getirilen dizinin senaryosu Tayfun Güneyer tarafından yazılırken, yönetmenliği Yusuf Pirhasan tarafından gerçekleştiriliyor. En son ekranlarda Yedi Güzel Adam dizisi ile gördüğümüz şair Adil Erdem Bayazıt karakterini canlandıran oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’da “Baba Candır” dizisinde yer alacak yeni oyuncular arasında. Ünlü oyuncu Baba Candır dizisinde Haluk karakterini canlandırarak başroller arasında olacak.

Dizinin Hikayesi Nedir?

Babam Sınıfta Kaldı, Şimdi Onlar Düşünsün gibi popüler diziler ile karşımıza çıkan Melis Tüzüngüç ve Çakıl Taşları ile Elde Var Hayat dizilerinden tanıdığımız Özgün Karaman ise diziye dahil olan iki yeni isim arasında yer alıyor.

Başrollerde yer alan diğer isimler arasında ise ünlü ve genç oyuncular bulunuyor. Dizi emekli fırın ustası Salih karakterinin eşinin ölümü ile birlikte 3 çocuğuna da hem annelik hem de babalık yaparak nasıl bir hayat yaşadığını konu alıyor.

Her kesimden insana hitap edebilecek bir hikayeye sahip olan Baba Candır dizisi TRT ekranlarında uzun süre büyük başarılar elde ederek yayınlanacak nitelikte bir diziye benziyor. Reyting sonuçlarının olumlu olması durumunda uzun yıllar boyunca bu diziyi ekranlarda görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir