Aşk Yeniden Dizisi Yoğun İlgi Gördü

Ersoy güler tarafından yönetilen ve baş rollerinde özge özpirinçi ile Buğra Gülsoy’un yer aldığı Aşk Yeniden dizisi bu sezon adından sıkça söz ettirenlerden bi r tanesi oldu. Romantik komedi tarzında bir aşk dizi Aşk Yeniden Fox Tv’de her Salı günü saat 20.00 sularında yayında oluyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile izleyicilerin ilgisini çeken bu diziyi mutlaka siz de seyretmelisiniz.

Aşk Yeniden Dizisinin Komik Ve Romantik Hikayesi

Aşk Yeniden Dizi
Aşk Yeniden Dizi

Aşk Yeniden dizisinde Aşk Yeniden dizisinde Amerika dönüşünde uçakta tanışan iki kişinin eğlenceli aşk hikayesi anlatılıyor. Özge Özpirinçci tarafından canlandırılan Zeynep karakteri aşık olduğu o adamın peşinden Amerika’ya gidiyor. Fakath hiç bir şey umduğu gibi olmaz ve hayallerinin yıkılması ile Türkiye’ye döner.

İkinci başrol oyuncusu olan Buğra Gülsoy’un canlandırdığı Fatih karakteri de zengin bir ailenin çocuğudur. Eğitimi için Amerika’ya gitmiştir. O da sevgilisi tarafından terk edilince hayal kırıklığına uğrar ve memleketine dönmeye karar verir. Aşklarıının başlangiç noktası dönüş için bindikleri uçakta karşılaşmaları olmuştur. Sonraki yalşananları da izleyip görebilirisniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir