“Arka Sokaklarda” Neler Oluyor?

Türkiye’nin oldukça beğenilen dizisi “ Arka Sokaklar”  gerek yeni bölümler, gerekse eski bölümleri ile halen oldukça beğeni ile takip edilen biz dizidir. Onuncu yılına giren dizi birçok kanalda yayınlandı. Yaz sezonunda ve takip eden sezonlarda da gündüz kuşaklarında tekrarına sıklıkla rastladığımız dizi yeni sezonda da oldukça iddialı. Son olarak yeni sezona eylül ayında ATV ekranlarında merhaba diyecek olan dizide yaşanan oyuncu ayrılıkları deprem etkisi yarattı.

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Onuncu Sezonda Yer Almayacak Olan İsimler

Arka Sokaklarda  Neler Oluyor
Arka Sokaklarda Neler Oluyor

Arka Sokaklar “ dizisinin yeni sezona hazırlıkları sürerken, diziden ayrılan oyuncuların duyurulması şaşkınlık yarattı. Dizden ayrılan oyuncular Gülcan Arslan, İlker İnanoğlu, Müge Boz, Beril Kayar ve Can Nergis olarak açıklandı. Yeni sezonda diziye dâhil olan ise Uğur Pektaş olarak duyuruldu.

Başrollerini Şevket Çoruh, Zafer Engin, Özlem Yılmaz, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Figen Evren’in paylaştığı “ Arka Sokaklar “ dizisi Erler Film imzası ile onuncu sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak olup, bizler yepyeni maceralara sürüklemeye devam edecek gibi gözüküyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir