Aptoide Nedir ve Nasıl Yüklenir?

Android cihazlarda kullanılan uygulama mağazasıdır. Aptoide indir ile sizler uygulama mağazalarından kendi uygulama ve oyunlarınızı listeler halinde yayınlayabilirsiniz. Sosyal tabanlı bir konsept olarak düşünülür. Tüm yeni oyunları herkesten önce keşfedebilirsiniz. Yeni oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz gibi yüklü olan uygulamaları da yeniden güncelleştirebilirsiniz. Yüklü olan uygulamaların geriye dönük bütün versiyonlarına ulaşma imkanından faydalanabilirsiniz.

Aptoide Ne Amaçla Kullanılır?

Telefon ya da tabletlerinizde kullanacağınız Aptoide indir uygulaması ile uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bazı durumlarda Google Play uygulamalarda kısıtlama yapar. Alternatif olarak aptoide yüklediğiniz zaman rahatlıkla uygulamaları da yüklersiniz. Google politikalarının sıkılığı yüzünden güncellemelere ulaşamayanlar için alternatif bir çözüm yoludur.

Cihazınızda bulunan yüklemeleri aptoide’nin tanıması durumunda diğer yüklemelerinizi bu program tarafından yapabilirsiniz. Geçmişte yüklediğiniz programları kaldırabilir ya da yönetebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptığınız zaman arkadaşlarınızın uygulamalarını da rahatlıkla görebilirsiniz. Dünyada milyonlarca kullanışı olan program sayesinde ücretli olan uygulamaları, ücretsiz olarak telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz.

Son Sürüm ile sizler en güncel ve en yeni donanımlı programları bilgisayarınıza yükler ve kısa sürede kurulumunu sağlarsınız. Türkçe dil özelliği sayesinde program çok kolay şekilde indirilir. www.sonsurum.net/aptoide bilgisayarınızın hızında herhangi bir azalma görülmez. Kaliteli yüklemeler ile bilgisayarınız zarar da görmez. Sizler de son yeni programların son sürümlerinden faydalanarak, en yeni uygulamaları bilgisayar, telefon ya da tabletlerinize kısa sürede indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir