Alın ve Şakak Germe Operasyonu

Bir kişinin yaşı ilerlediği zaman, en çok belirli yüz bölgesinde ortaya çıkar. Yani yaşı anlamak için, yüz bölgesine bakmak yeterlidir. Birçok nedene bağlı olarak, çizgi ve kırışıklık görülebilir. Bunun için en çok tercih edilen yöntem, alın ve şakak germe operasyonu yaptırmaktır. Hem yaşın etkilerinden kurtulmayı sağlar hem de daha genç gösterir.

alın ve şakak germe

Bu işlem genellikle 49 yaş üzerine uygulanır. Birçok kişinin talep ettiği bir yöntemdir.  Kilo alıp vermek, sigara ve zararlı alışkanlıklar, cildin çabuk yaşlanmasına neden olur. Kadınlar gibi, erkeklerde de görülen bir durumdur.

Kırışıklık hem sert bir ifade yaratır hem de yorgun gösterir. Cildin esnekliğini kaybetmesi sonucu, deri hızlıca aşağıya doğru sarkmaya başlar. Göz kenarları çizgi olur ve estetik bir görüntü oluşmaz. Günümüzde tıp ilerlediği için, alın ve şakak germe operasyonu kolay ve etkili bir şekilde yapılır. 40 yaşın altında olan kişiler, başka tedavi yöntemleri için başvurabilir. Cerrahi operasyon grubuna girdiği için, herhangi bir sağlık probleminin olmaması gereklidir. Bunun için bazı muayeneler yapılır. Bir ameliyat ile istenilen görüntüye ulaşmak zor değildir.

Alın ve Şakak Germe Operasyonu Süresi Ne Kadar?

Alın ve şakak germe operasyonu süresi herkeste değişiklik gösterebilir. Derinin kırışma ve sarkmasına bağlı olarak, her kişide farklı bir zaman dilimi gerekir.  Ortalama olarak, en fazla iki saat içerisinde biten bir işlemdir. Eğer deri de fazlalık varsa, kesi işlemine başvurulabilir. Böyle durumlar için, ekstra vakit gerekir. İşlem öncesi, hekim tüm gerekli bilgileri hastaya iletir ve ondan sonra uygulamaya geçilir.

Alın ve Şakak Germe Operasyonu Ne Kadar Kalıcıdır?

Bu operasyonun kalıcılık süresi de birçok kişi tarafından merak edilir. Bu her kişide değişiklik gösterir. Cildin yapısı, yaş faktörü gibi etkenler kalıcılığı belirler. Bazı operasyonlar, çok uzun yıllar kalıcıdır. En az 5 yıl herhangi bir bozulma olmaz. Oldukça etkili bir yöntemdir. https://tugbadindar.com/hizmetler/alin-ve-sakak-germe sitesinden işlem hakkında gerekli tüm bilgileri öğrenebilir, isterseniz sizde hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir