Topuklu Ayakkabılarınız Sizi Yoruyor mu?

Ayakkabı, kadınların vazgeçemediği ve ne kadar fazlasına sahip olsa da bir türlü ikna olamadığı parçalardan biridir. Dolgu topuklular, ince topuklular, kalın topuklular, babetler, sandaletler derken, bu liste böyle uzayıp gider. Her ne kadar topuklu ayakkabı ile kadın kendini daha dişi hissetse de, zaman zaman babet ya da topuksuz sandaletler giyerek bir mola vermek isteyebiliyor.

topuklu ayakkabımı
topuklu ayakkabımı

Arada Kalın Topuklu Modelleri Tercih Edebilirsiniz

Günümüzde var olan ofis şıklığı ya da gündüz şıklığı gibi kavramlar kadınların kendilerine gün içinde daha özen göstermelerini sağlıyor. İşi gereği şık görünmek durumunda olan kadınların topuklu ayakkabı giymeleri gerektiğinden topuk yüksekliği de önemli hale geliyor. Siz topuklu giymeyi sevdiğinizi ve sizi asla yormayacağını düşünseniz de, her gün aynı tempoda giyinmek ve saatlerce o topuğun üzerinde kalmak sizi yoracaktır.

ince topuk
ince topuk

Hal böyle olunca da her daim ince topuk giymek yerine biraz daha kalın topuklu ayakkabı modelleri seçebilirsiniz. Özellikle yazlık ayakkabı modellerinde daha fazla kullanılan kalın topuklar, ayağınızın rahat etmesini sağlarken aynı zamanda şıklığınızdan ödün vermenize de engel olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir