Teknoloji İle Gelen Gençlik

Ameliyattan korkuyor ama yüz ve vücudunuzda hissedilir bir gençlik görmek istiyorsanız çaresiz sayılmazsınız. Son yıllarda ameliyat dışı çözümler sunan cihazlar sayesinde gözkapağı düşüklüğünden boyun kırışıklıklarına, gevşek karınlardan bacaklardaki yumuşamaya kadar her türlü sorun çözülebiliyor.

güzel olmak
güzel olmak

Kadınlara kariyerlerine ve sosyal hayatlarına ara vermeden, ağrısız ve acısız yenilenme imkanı sunan bu teknolojilerden bazıları seans sonrasında kısa sürede etkili olurken, ciltte giderek artan bir yenilenme sağlıyor. Bunların en yenilerinden biri olan “Thermaperfect”, dolgu ve toksinler dışında gelişen teknolojileri içinde en dikkat çekenler arasında gösteriliyor.

 Radyofrekans Sistemi

Uzmanlar son yıllardaki ameliyatsız yöntemlere gösterilen ilginin sekiz kat arttığına dikkat çekiyorlar. Çok hızlı olan iyileşme süreci bu ilginin artmasında önemli bir etken. Bu noktada yüksek teknolojili cihazlar etkinliklerinin yanında gündelik hayatı böylece olumsuz yönde etkilememiş oluyorlar.

radyofrekans
radyofrekans

Thermaperfect uygulaması özellikle alt yüz ve üst boyun bölgesinde etki yaratarak çene hattını keskinleştiriyor ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. Üst gözkapağında da etkili olan bu uygulamanın kol ve üst bacak içinde derinin toplanması, karında sıkılaşma, kalça ve bacaklarda toparlanma gibi etkileri bulunuyor. Dikkat çekici bir başka sonucu ise selülitlerin iyileşmesinde görülüyor. Cihaz, güvenlik parametreleri yüksek tutulmuş, istenilen derinlikte, derinin bağ dokusunu veya derin dokuları radyofrekans ile ısıtarak etki etme prensibine göre çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir