Teamviewer Nasıl Kullanılır

Bilgisayar teknolojisi içerisinde kullanılan birçok farklı program var. Bu programlardan birçoğu günlük hayatımızda kullanılan işlerimizde bize yardımcı oluyor. Özellikle iş hayatı içerisinde kullanılan programlar bazen iş için hayati önem taşıyabiliyor. Bu özelliğe sahip olan programlardan birisi ise time viewer olarak bilinen uzaktan yönetme programı.

Teamviewer
Teamviewer

Bilgisayarınızda yer alan bilgilere her zaman için ulaşamayabilirsiniz. Ofis dışında ya da ev dışında olduğunuzda bilgisayarınızdan belli başlı verileri almak isteyebilirsiniz. Bunun için tasarlanan bu program isteğinizi yerine getiriyor. Gerek bilgisayardan bilgisayara kullanılabilen bu program gerekse akıllı cep telefonları ile bilgisayarlar arasında bağ kurabiliyor.

teamviewer kullanımı
teamviewer kullanımı

Kısa ve Net Çözümler

İstediğiniz her an başka bir bilgisayarı kendi bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Bilgi ya da belgeleri kendi hesabınıza kolay bir biçimde aktarabilirsiniz. Daha da fazlasını yapmak istiyorsanız program tarafından belirlenen ayrıntıları değerlendirerek gerekli bilgileri kolaylıkla elde edebilirsiniz. Her an istediğiniz bilgisayara ulaşım amacını sunan time viewer sayesinde beklentilerinizin çok ötesine geçin. Sanal ortam için hızlı ve kolay çözümler.

 

Teamviewer kurulum
Teamviewer kurulum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir