Tahlis İle Kaybolan Verilerinizi Geri Getirin

Veri Kurtarma Yazılımı ile Kayıp Veri Sorununuz Çözülebilir mi?

Teknoloji dünyasında hemen her belge ve görsellerimiz dijital olarak bilgisayarlarımızda, harici disklerimizde veya bulut hesaplarında tutuluyor. Kazara veya teknik bir nedenden kaynaklanan her hangi bir veri kaybı ise çok üzücü sonuçlara da neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda başvurulan veri kurtarma yazılımı (sabit) hard diskinizin temel işlevleri üzerinde doğrusal parametreler kullanarak eski dosyalarınızı geri getirebiliyor. Özellikle Türkçe arayüze sahip veri kurtarma yazılımı olan Tahlis ile bu artık çok kolay.

Kalıcı Silme ”Wipe” İşleminden Sonra Dosyalar Kurtarılabilir mi?

Sabit disk üzerindeki minik manyetik alanlara kaydedilen verilerin durumunun değişmesi anlamına gelen ‘yeni veriler yazma’ operasyonu gerçekleşmiş ise veri kurtarma yazılımı ile kayıtları tekrar yerine getirme şansı olmaz. Bir hard disk alanı, tamamıyla yeni veriyle doldurulmuş ve eski veriler wipe işlemi ile kalıcı olarak yok edilmiş ise artık yapılacak pek bir şey yoktur.

Veri kurtarma Yazılımı ile Hangi Dosyalar Kurtarılabilir?

Bazı hallerde geri dönüş zayıf bir olasılık olsa da, genelde eski verilerinizi yok olmaktan kurtarmak da mümkün olabiliyor. Sabit diskin kapasitesine bağlı olarak, Wipe (kalıcı silme) haricinde, normal şekilde, istemsiz silinmiş dosya verileri, üzerine başka veriler yazılsa da eski verilere ait alanın tamamını doldurmayabiliyor ve bu artık alanda bir takım veri kurtarma işlemi yapılabiliyor.

Yüksek teknoloji bilgisi, ileri seviyede uzmanlık gerektiren, veri kurtarma sorunlarında güvenilir yazılımlar bulmak çoğu zaman soru işareti olabilir. https://www.tahlis.com/ web adresinden de görebileceğiniz gibi profesyonel donanımlara sahip Tahlis, çözüm odaklı yaklaşımları ile bir adım daha öne çıkıyor. ”Standart Veri Kurtarma Yazılımı” ve ”Profesyonel Veri Kurtarma Yazılımı” sunan Tahlis çözümleri ile silinmiş, kayıp belgeleri geri getirme, hatalı hard disklerden veri kurtarma operasyonlarında, yapılabileceklerin en iyisini bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir