Süet Etek Kombinleri

Süetin büyüleyici güzelliği bu sezon herkesi etkileyecek. Bohem stiline farklı bir etki. Bahar ayının en güzel modelleri sizleri bekliyor. Süet etek kombinleri ile kendinizi çok çekici hale getirebilirsiniz. Etek modellerinde her zaman kazak modelleri farklı bir hava getirir. Bahar ayında farklı ve desenli kazak modelleri kullanabilirsiniz.

süet etek
süet etek

Süet Etek Modelleri

Süet eteklerle gömlekler çok güzel uyum sağlar. Ofiste rahatlıkla bu tarz giyebilirsiniz. Bele oturan ceketler tercih ederseniz kıyafet bütünlüğü sağlarsınız. Blazer ceketler ise daha farklı bir görünüm sağlar. Breton üstler ise süet eteklerle güzel kombinlenir. Püsküllü süet etekler ise özellikle sizleri daha genç gösterir.

süet etek modelleri
süet etek modelleri

Süet etekler özellikle günlük giyimde sıklıkla tercih edilir. Kot ceket ve spor ayakkabı ile giyebilirsiniz. Basic bir tişört sizleri oldukça havalı hale getirir. Hardal tonlarda olan süetler bu yıl çok moda. Opak çoraplar farklı bir tarz getirir. Sizleri hem şık gösterecek hem de tarz sahibi hale getirecek. Modern bir görünüm ile her zaman şıklığınızı bütünlemek elinizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir