Son Dönemlerin Midi Etek Modası

Midi etek 2015 yılının en son moda ürünlerinden bir tanesi. Hem kış hem yaz mevsimi rahatlıkla tercih edilebilen bu model etek herkesin bildiği gibi kadınlara en çok yakışan ve en sık kullanılan parçalardan bir tanesidir. Onlarca etek türü içinde midi etek son dönemlerde gözde oldu.

midi etek
midi etek

Mesela asla modası geçmeyen mini etekler daha güzel bacaklı ve cesur kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir etek türü olarak varlığını koruyor. Yine maxi dediğimiz etekler ise her yaş grubuna hitap eden bir ürün. Fakat bunların yanında bir de son yılların modası olan midi etek eklendi. Orta boy, diz altı seviyesinde olan bu etekler oldukça kullanışlı ve şık.

Midi Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Midi etek nasıl kombine edilir sorusuna cevap olarak üzerine dar ve uyumlu düz renkli bir badi giyilmesi gerek. Ya da Veyahut üzerine şık bir gömlek veya bluz ile giyip farklı kombinler de yapabilirsiniz. Bu ikinci seçeneği tercih ederseniz daha klasik bir imajı yakalamış olursunuz. son birkaç yılın modası ve trendi olan midi etekler puantiyeli, çiçek desenli veya kareli desenleri ile sizinde beğenisini kazanacak.

midi etekler
midi etekler

Son bahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde midi etek renk tercihinizi daha düz ve koyu renklerde yapmanızı önerebiliriz. Hem şık hem rahat bu parçayı siz de mutlaka gardırobunuzda bulundurun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir