Soğukların Durduramadığı Şıklık

“Kış geldi, kat kat giyinmek zorunda olurken nasıl şık olacağım?” derdine düşmenize gerek yok. Dar giyinip, şık olurken kışın soğukluğunu engellemek imkansız bir hal alıyor. Son 1-2 senenin trendi normcore ile bol giyinerek şık olmak mümkün. Aslında modaya karşı bir akım olan normcore, salaş olmanın rahatlığını yansıtırken genelde az renkli kıyafetlerle modaya dahil oldu.

normcore
normcore

Normcore akımında farklı tarzları harmanlayarak, şık olmama trendi oluşuyor. Ve kullanışlı yani rahat bir tarzı gösteren bir akım. Bohemliğin ve rahatlığın ön plana çıktığı yeni moda anlayışlarında bol, koyu renkli kıyafetler, içerisinde renk cümbüşü barındıran kıyafetlerle kombinlenebilir.

tarz
tarz

Örneğin; sadece evde giydiğiniz düz beyaz switinizin üzerine annenizin eski kalın yünlü kazaklarını alabilir, altına içinde kendinizi rahat hissettiğiniz bir Jean geçirebilirsiniz. Ve klasik bir spor ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Bu tarz aksesuar kullanmaya çok açık olduğundan şapka, atkı, çanta seçimlerinizde biraz daha aykırı düşünerek seçim yapabilirsiniz. Amacınız şık olmak olmadığında cool olmaya başlıyorsunuz. Kendinizi nasıl hissediyorsanız, öyle giyinmeye çalışın. Moda sizin ellerinizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir