Şık Avizeler ile Daha Aydınlık Alanlar

Bir odayı gösteren en önemli şeylerden birisi kullanılan aydınlatma. Odanın gündüz ne kadar ışık aldığı ve gece ne kadar aydınlık olduğu ferahlık açısından oldukça önemli.

Avize Modelleri
Avize Modelleri

Gece için tercih edilen avizeler odayı aydınlattığı gibi aynı zamanda güzelleştiren bir dekor ürünü. Günümüzde üretilen birçok farklı model var. Ancak bu modeller içerisinde en sık kullanılan ve yeni moda ürünü olan farklı avizeler var.

Sarkıtmalı Modellere Son

Top Avize Modelleri
Top Avize Modelleri

Eskiden kullanılan sarkıtmalı ve asmalı modeller yerini daha oval ve tavana tamamen yapışan modellere bıraktı. Tavan ile bir olan bu modeller üzerinde daha fazla ışık yayan aynalı yansıtıcılar var. Ortaya çıkan bu durum ise oldukça şık avizeler servis ediyor.

Sade Ahşap Avize
Sade Ahşap Avize

Daha az enerji harcayan bir sistem ile çalışan bu avizeler aynı zamanda oldukça fazla ışık yayması ile ortamı çok daha dikkat çekici hale getiriyor.

Özel Tasarım Avize
Özel Tasarım Avize

Avizeler içerisinde kullanılan ışık rengi ise farklı bir dekor oluşturmak için değiştiriliyor. Yine ağırlıklı sarı renklerin kullanılmasının yanı sıra mavi ve kırmızı ışıklarda şık avizeler içerisinde tercih edilen renklerden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir