Saç Kepeklerine Son Vermek İsteyenler Dikkat!

Saçlar kadın ve erkeklerin bakımına en çok önem vermesi gereken yerlerinden bir tanesidir. Saç ile ilgili de en büyük sorun saç kepekleridir. Bayan ya da erkek fark etmeksizin birçok insanın saç derisinde oluşan kepekler dışarıdan kötü görüntü verdiği için olumsuz etkiler. Bu nedenle yazımızda siz değerli okuyucular için saç dersinde oluşan kepekleri doğal yollar ile nasıl yok edeceğimizden söz etmek istedik.

kepek
kepek

Ne kepek şampuanları ne de farklı saç bakım maskeleri çözüm olamadı ise yazımızda tarifini vereceğimiz mucizevi formül ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Kepekleri Yok Eden Şey Limon Suyu

Saçların arasında hoş olmayan bir görüntüye sebep olan kepeklerden evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz limon suyu ile kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken limon suyunu düzenli olarak saçlarınıza uygulamanızdır.

saç
saç 

Saç diplerinize itinalı bir şekilde masaj yaparak uygulamalısınız ve bir süre boyunca bu şekilde limonlu su ile beklemelisiniz. Bu maske sayesinde kepekleri yok etmek ile kalmaz aynı zamanda saç köklerini güçlendirirsiniz. Daha sonra iyice durulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir